Kilka słów o mnie...

Programowaniem i projektowaniem stron internetowych zajmuję się od 1996 roku (zawodowo od 2005 roku), kiedy po raz pierwszy przeczytałem artykuł na temat HTMLa w Magazynie WWW. Wciągnął mnie wówczas ten świat i pozostaje tak do tej pory. Później przyszła pora na PHP, który w tamtym okresie istniał w wersji 3, a może nawet FI 2.0 (już pewnie dawno zapomnianej przez wszystkich...). Wraz z rozwojem tego języka server-side, ja również szedłem do przodu, poznając i ucząc się kolejnych wersji tego języka.

W projektach tworzonych przeze mnie staram się równoważyć technologię z estetyką wykonania. Nie zawsze to, co technologicznie wyprzedza innych, jest wygodne w użytkowaniu przez potencjalnego internautę. Dlatego też stawianie zawsze na najnowsze rozwiązania nie daje dobrych efektów. Z tego powodu użycie prostych technik jest kluczem do sukcesu.

Komputerowy świat

Przez mój warsztat przewinęło się parę różnych języków programowania takich choćby jak: Fortran, C/C++, Pascal, czy Locomotive-Basic (mój pierwszy język programowania, którego nauczyłem się samodzielnie, był on zaimplementowany w takim komputerze jak Amstrad CPC 464)

W ramach pracy inżynierskiej o zawiłym tytule "Projekt i implementacja systemu wspomagania zarządzania projektami w firmie" stworzyłem program FlexMind Env., który napisany jest w języku C# i środowisku .NET 3.5.

Natomiast, w ramach pracy magisterskiej o tytule "Sposób komputerowego wspomagania procesu dyplomowania na kierynku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji" stworzyłem aplikację web odwzorowującą proces dyplomowania na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.